Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir halı yıkama firmamız, geçmişten günümüze kadar insanlar özellikle bayanlar evlerinin temizliğine dikkat etmektedirler. Evlerimizin vazgeçilmezi olan halılarının temizliği hususunda titiz davranmaktadırlar. Ancak takdir edersiniz ki iş hayatının verdiği yorgunluk ile halılarımızı temizleyemeyebiliyoruz. İşte tam bu noktada bu işi yapmak için kurulmuş firmalar devreye giriyor. Peki

buy levitra uk online

, firmalar halılarınızı nasıl temizliyor?

Halılarınızın Geçtiği İşlemler

•Halılarınız fabrikamıza geldikten sonra ilk olarak toz alma makinesinden geçirilir. Üzerinde kenarında bulunan tozlar temizlenir ve yıkamadan alınacak başarı artırılır.

•Tozları alınan halılar ana makine olan yıkama makinesine alınırlar. Bu makine halılarınızı en güzel şekilde yıkayacak ve durulayacaktır.

•Daha sonra sıkma makinelerine alınan halılarınızın suyu sıkılır ve minimum nem oranı ile kurutma süresini azaltılır.

•Tüm bu işlemler neticesinde tertemiz olan halılarınız büyük klimalara alınır ve kurumaya bırakılır.

Hangi Firma Halılarınızı En Güzel Şekilde Yıkar?

Birçok bahçeşehir halı temizleme fabrikasından hangisi daha iyidir diye araştırma yaptığınız zaman bazı kriterler ile yola çıkarsınız. Bir firmanın halınızı yıkama ve teslim etme süresi bir kriterdir. Kullandığı makinelerin kalitesi, çalışanlarının özverisi, çalışkanlığı bir kriterdir. Bununla birlikte, firmanın şube sayısı, müşteri hacmi gibi etkenler de belirleyici özellikler arasında girebilmektedir.

İstanbul’un En İyisiyiz

Bahçeşehir halı yıkama olarak gerek personellerimiz, gerek kullandığımız makineler, gerekse müşteri potansiyeli olarak sayılı firmalar içerisindeyiz. İstanbul içerisinde 15 den fazla şube ve 10 dan fazla hizmet ile faaliyet göstermekteyiz.

Bizleri İstanbul’u en iyi yapan şey yaptığımız işin ciddiyetinde olmamızdır. Halılarınıza maksimum değer gösterip, yüksek hizmet kalitesi ile halılarınızı pırıl pırıl yapmaktayız.

Sizler de İstanbul’un en iyi firmasında halılarınız yıkatmak ve bu deneyimi yaşamak istiyorsanız, bizleri denemenizi öneriyoruz.

Deneyen müşterilerimizin neredeyse tamamı memnun kaldı ve kalıcı müşterilerimiz oldular. Bu memnuniyete ortak olmak istemez misiniz?

3 Comments

 • Karena Schuyler

  Ekim 18, 2018 - 4:14 am

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam vitae neqnsectetur adipiscing elit. Nam viae neqnsectetur adipiscing elit. Nam vitae neque vitae sapien malesuada aliquet.

 • Roselee Breitenbach

  Ekim 18, 2018 - 4:15 am

  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry standard dummy text ever since the 1500s

  • Johnson Salzberg

   Ekim 18, 2018 - 4:16 am

   Accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.

Leave A Reply

Call Now ButtonÇAĞRI MERKEZİ